Spolupracující zařízení

 

Expertní skupina Práce a vztahy vznikla v roce 1999 a od roku 2001 má status občanského sdružení. 

Věnuje se hlavně řešení a prevenci vztahové patologie (mobbing, bossing, bullying, staffing, stalking, diskriminace, obtěžování a šikana, atp.), jako i zjednávání férových podmínek a vztahů na pracovišti.

Více na praceavztahy.czanti-mobbing-forum.cz, anti-mobbing-art.eu.

 

 

 

Pokud hledáte dětského psychologa, rodinnou či párovou terapii, můžeme vám doporučit kolegy z Psychoterapeutického centra Řipská. Jedná se o sdružení terapeutů s různým psychoterapeutickým zaměřením. Díky tomu si můžete vybrat přístup, který vám bude nejvíce vyhovovat. Patří sem např. Gestalt terapie, Kognitivně-behaviorální terapie (KBT), systemická terapie, jungovská psychoterapie nebo rogersovská psychoterapie.
Dále zde můžete využít i nabídky hypnózy nebo tzv. kraniosakrální terapie, která se v současné době zaměřuje především na řešení obtíží spojených s migrénami.
Psychoterapeutické centrum Řipská nabízí také psychoterapii pro děti i dospělé v anglickém nebo francouzském jazyce.
Více o Psychoterapeutickém centru Řipská na www.psycholog-praha.cz

 

Gynekologická ordinace nabízí preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu přednádorových změn děložního čípku. Výběr nejvhodnější antikoncepce. Poradnu pro ženy v přechodu. Komplexní péči u poruch s udržením moči, častým močením a diagnostiku poruch statiky pánevního dna. Poradnu pro páry trpící neplodností, opakovaným potrácením, spolupráci s IVF centry. Poradnu pro těhotné. Komplexní ultrazvukovou diagnostiku.

Více na www.gynvin.cz

 

 

 

Kožní ordinace nabízí léčebnou i preventivní péči kožních nemocí u dětí i dospělých. Léčbu akutních i chronických ekzémů, atopického ekzému, obličejových dermatóz a dalších kožních nemocí, preventivní kontroly pigmentových znamének.

Ordinace nabízí i celostní přístupy při léčení kožních onemocnění. 
Více na www.mudrkosova.cz